خبرنامه تیترخوان وبسایت

تاکنون 5921374 نشانی رایانامه ثبت شده استتبلیغات


کسب درآمد از کوتاه کردن لینک سایت ها
خرید: شارژ سیمکارت+لایسنس آنتی ویروس+گیفت کار و پرداخت: قبض+جرایم رانندگی+عوارض شهرداری و . . . همراه با جایزه

کسب درآمد از فروش فایل
مشاهده تعرفه تبلیغات و سفارش

پست های تبلیغاتی:

3 پست زیر و بنر زیر آنها صرفا تبلیغات هستند و با هدف جبران بخشی از هزینه های سایت و سرور درج شده اند. لذا انتشار آنها به معنای تأیید یا رد محتوای آنها نیست

فهرست اخبار به تفکیک موضوع

اخبار کاشمر(منبع اول)

اخبار کاشمر(منبع دوم)

 
نشریه غیرمحرمانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زابل منتشر شد
 
برای مشاهده این نشریه اینجا کلیک کنید. 
" target="_blank">زابل، محروم و دور از توجه/ نشریه «غیرمحرمانه» دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زابل منتشر شد
 • به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در سی امین دوره همایش سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان که با عنوان جوان پیشرو در مسیر تمدن سازی در واحد علوم و تحقیقات تهران در حال برگزاری است، گفت: در مسئله ظهور ما منتظر آمدن نیستیم ما منتظر ظهور هستیم، چون حضرت در بین ماست و همواره از خداوند خواسته ایم این ظهور اتفاق بیفتد.

  وی افزود: اقتدار وقدرتی که رهبر معظم انقلاب داشته در دوره هیچ یک از ائمه و انبیاء نبوده است و حتی شرایط ایشان از امام خمینی هم بهتر بوده است.

  عباسی بیان کرد: تا کنون ۴۷۰ نفر از رهبران و سران جهان با رهبر معظم انقلاب در همان اتاق کوچک ملاقات کرده اند و به دست بوس ایشان آمده اند.

  وی با اشاره به اینکه فلاسفه جهان جنگ اضداد را تمدن ساز می‌دانند، تصریح کرد: گاهی اوقات خیلی از صلح طلبی‌ها مقابله با تمدن است؛ بنابراین اگر دفاع مقدس رقم نمی‌خورد معلوم نبود انقلاب اسلامی ۴۰ سال دوام بیاورد و امسال قاسم سلیمانی که کارمند اداره برق کرمان بوده به جنگ بروند.

  وی با بیان اینکه پایه‌های تمدنی ما در دفاع مقدس رقم خورد و در جنگ انقلاب اسلامی را صادر کردیم، افزود: باید نقش تمدن سازی جنگ را به یاد داشته باشیم، چون از آن اقتصاد و فرهنگ بیرون آمد در هر حال ما فرهنگ بومی مثل دفاع مقدس نداریم.


  رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه سلبریتی‌ها انسان تراز لیبرالیسم، چگوارا انسان تراز مارکسیسم و شهید حججی انسان تراز ماست، افزود: انسان تراز انقلاب اسلامی محصول آموزش و پرورش و آموزش عالی ما نیست.

  عباسی با بیان اینکه علت ترس از سپاه دولت سازی در فلسطین است، افزود: روس‌ها توان دولت سازی ندارند، اما در فلسطین آمریکایی‌ها دولت محمود عباس را ساخته اند و ما دولت حماس را ساخته ایم.

  وی افزود: ما امروز در عراق، سوریه و لبنان دولت سازی می‌کنیم و به همین دلیل از دولت سازی، نظام سازی و ملت سازی سپاه و نیروی قدس می‌ترسند در واقع سپاه بدیل دولت سازی، ملت سازی و نظام سازی آمریکا است و سپاه این مسائل را آموزش می‌دهد.

  وی با بیان اینکه این نظامی‌ها هستند که تمدن سازند، افزود: سوال این است که آیا این سردار سلیمانی بود که بشار اسد را به دست بوس آورد در حالی که یک واحد روابط بین الملل نخوانده و یا ظریف بود که به عنوان درس خوانده دانشگاه‌های آمریکا توانست جان کری را به پابوس بیاورد.

  رئیس اندیشکده یقین اقدامات صورت گرفته علیه سپاه را در راستای جنگ جهانی چهارم دانست و گفت: رئیس اطلاعات و امنیت فرانسه در کتاب خود تصریح کرده ما در جنگ جهانی چهارم اسلام و ایران را به عنوان ایدئولوژی و کشور دشمن قرار می‌دهیم.
  " target="_blank">علت ترس آمریکا از سپاه دولت سازی در فلسطین است/ اگر دفاع مقدس رقم نمی‌خورد معلوم نبود انقلاب اسلامی ۴۰ سال دوام بیاورد
 • به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در نشست صبح امروز هیات رییسه دانشگاه الزهرا(س) با هیات رییسه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، قرارداد همکاری‌های علمی، پژوهشی و بین‌المللی مشترک بین این دو دانشگاه منعقد شد.
   
  با توجه به تاکید ریاست دانشگاه الزهرا(س) بر اولویت قرار دادن اجرایی کردن مفاد تفاهم نامه های قبلی و عدم انعقاد تفاهم‌نامه های جدید؛ طی نشست‌هایی که این دو دانشگاه در سال گذشته برگزار کردند، مشترکات بسیاری دیده شد و انعقاد قرارداد جدید با دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی قوت گرفت. در این جلسه نمایندگانی از هر دو دانشگاه تعیین شدند که تا آخر اردیبهشت ماه امسال جدول عملیاتی کرده مفاد تفاهم نامه را تنظیم کنند و طبق آن بصورت ماهانه میزان پیشرفت اجرای مفاد مورد بررسی قرار گیرد.
   
  موضوعات و مفاد این تفاهم‌نامه به شرح زیر است:
   
  آموزشی
  -همکاری طرفین در تبادل اعضای هیئت علمی به منظور تدریس دروس تخصصی به خصوص دروس مبتنی بر موضوعات جدید
  -تبادل دانشجویان مهمان از طرف دو دانشگاه بر اساس قرارداد همکاری مشخص از نظر آموزشی و مالی
  -برنامه ریزی برای تصویب و برگزاری دوره‌های مشترک مهندسی در مقطع تحصیلات تکمیلی با محوریت دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
  -فراهم نمودن تسهیلات لازم برای استفاده از کارگاه‌های آموزشی توسط دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی
  -بهره گیری از اعضای هیئت علمی هر دو دانشگاه توسط طرف دیگر در قالب عضو وابسته
  و...

  پژوهشی
  -انجام امور مطالعاتی و امکان سنجی مورد نیاز پروژه‌های تحقیقاتی مشترک بین طرفین
  -اجرای پروژه‌های تحقیقاتی –کاربردی مورد نیاز تا مرحله تبیین دانش فنی
  -هدایت و حمایت از پایان نامه‌های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری براساس قوانین و مقررات مربوطه
  -برگزاری کارگاه ها، نشست‌ها و همایش مشترک پژوهشی
  -انتشار مقالات علمی حاصل از نتایج پروژه‌های تحقیقاتی و پایان نامه‌های مصوب با نام مشترک دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی براساس توافق طرفین
  -فراهم آوردن شرایط استفاده مجازی از کتابخانه مرکزی یکدیگر
  -برگزاری کارگاه‌ها و رویداد‌های مشترک در زمینه استارتاپ‌ها (کسب کار نوپا)
  -همکاری مشترک در میزبانی از اعضای هیئت علمی هر دو دانشگاه در خصوص موضوع فرصت مطالعاتی در جامعه و صنعت
  -تسهیل استفاده و بهره برداری از آزمایشگاه‌های تحقیقاتی طرفین
  -ارائه خدمات کارگاهی و آزمایشگاهی به یکدیگر

  بین المل
  -همکاری طرفین به منظور جذب دانشجویان بین المللی با تاکید بر ظرفیت‌های طرفین برای بالا بردن جذابیت هر دو طرف در سطح منطقه‌ای و بین المللی
  -برنامه ریزی برای تصویب و برگزاری دوره‌های مشترک تحصیلات تکمیلی با همکاری دو دانشگاه و دانشگاه‌های معتبر بین المللی
  -انتقال تجربیات، بهره گیری از ظرفیت‌های دو طرف و تعریف فرآیند‌های مشترک در جذب دانشجویان بین الملل
  -همکاری مشترک در جهت اسکان دانشجویان متاهل بین المللی
  -همکاری مشترک در اطلاع رسانی و برگزاری نشست‌ها و برنامه‌های بین المللی
  -همکاری مشترک در دعوت از میهمانان خارجی و اجرای برنامه‌های مرتبط
   
  فرهنگی
  -برگزاری کارگاه ها، نشست‌ها و همایش‌های مشترک فرهنگی و اجتماعی
  -ایجاد زمینه‌های مناسب جهت تعامل انجمن‌های علمی – دانشجویی
  -ایجاد زمینه‌های مناسب جهت تعامل کانون‌های فرهنگی و اجتماعی

  دانشجویی
  -همکاری دو سویه در زمینه حضور در دوره‌های مربی گری و داوری
  -مشارکت در برگزاری دوره‌های دانش افزایی ورزشی کارگاه‌های مرتبط با حوزه سلامت جسم و روان و کارگاه‌های مرتبط با امور دانشجویی دیگر نظیر مدیریت سبز، مدیریت بحران، مقابله با آسیب‌های اجتماعی و مانند آن در سطح ملی و بین المللی

   فرآیند همکاری
  -معرفی کتبی نماینده تام الاختیار طرفین بلافاصله بعد از امضا و تبادل تفاهم نامه به منظور تشکیل کمیته راهبری و کارگروه‌های تخصصی ذیل آن
  -برگزاری اولین جلسه مشترک حداکثر ظرف مدت یک ماه از تاریخ تبادل تفاهم نامه و تشکیل جلسات هر دو ماه یکبار جهت بررسی روند اجرایی شدن تفاهم نامه
  -تنظیم قرارداد یا تهیه دستورالعمل اجرایی به منظور اجرای موضوع تفاهم نامه و در راستای تحقق تعهدات طرفین
  -ابلاغ کتبی صورت جلسات و تصمیمات اتخاذ شده در کمیته راهبری به مسئولان ذیربط جهت اجرا
  -برگزاری جلسات و کارگروه‌های تخصصی برای بازنگری در قوانین و آئین نامه‌ها و اسناد بالادستی و ارائه پیشنهادات به صندوق رفاه
  و..

  اداری و مالی
  -همکاری در تعریف و اجرای پروژه‌های هوشمندسازی امور مالی دانشگاه و نیز به اشتراک گذاری تجربیات در پیاده سازی سیستم‌های بروز دانشگاهی مانند CRM، BI و ERP
  -همکاری و به اشتراک گذاری تجربیات در تهیه و تدوین آموزش‌های ضمن خدمت کارکنان و اعضای هیئت علمی و برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک
  -بازدید اعضای غیرهیئت علمی از واحد‌های متناظر هر طرف و به اشتراک گذاری تجربیات و دانش با همتایان خود
  همکاری در تعریف و اجرای پروژه‌های مدیریت سبز و توسعه پایدار
  -تبادل دانش و تجربه در استقرار نظام بودجه ریزی عملیاتی و نیز یکپارچگی نظام‌های اطلاعاتی دانشگاه
  -برنامه ریزی و اجرای دوره‌های مشترک مدیریت دانشگاهی برای مدیران علمی و غیرعلمی و جانشین‌های احتمالی آن‌ها
  -معرفی و استفاده از ظرفیت‌های رفاهی موجود در هر طرف برای اعضای طرف مقابل
  -استفاده از اقامتگاه‌های دو طرف برای پذیرش مهمانان بین المللی

  مدت اعتبار این تفاهم نامه پنج سال از تاریخ مبادله و با اعلام قبلی و موافقت طرفین، قابل تمدید و اصلاح است.
  " target="_blank">دانشگاه‌های الزهرا (س) و خواجه‌نصیرالدین طوسی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
 • به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، سی و دومین شماره از نشریه «افق» منتشر شد.

 • برای مطالعه این نشریه
  اینجا را کلیک کنید.
   
  تحریم سپاه نشانه تضعیف کیست؟ / شماره سی و دوم نشریه «افق» علوم پزشکی تهران منتشر شد
  " target="_blank">تحریم سپاه نشانه تضعیف کیست؟/ شماره سی و دوم نشریه «افق» علوم پزشکی تهران منتشر شد
 • به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با حکم محمد مهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از این معاونت عزل شد و با توجه به تغییرات صورت گرفته در ساختار جدید دانشگاه جواد علمایی به سرپرستی «معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد» منصوب شد.

  گفتنی است، جواد علمایی دارای مدرک کارشناسی رشته برق از دانشگاه تبریز، مدرک کارشناسی ارشد رشته برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدرک دکتری رشته برق از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات است و در سوابق اجرایی خود عهده‌دار مسئولیت‌هایی همچون ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، ریاست گروه آموزشی فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی، ریاست گروه برق دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، عضو هیئت اجرائی جذب اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، قائم مقام شورای صنفی اساتید دانشگاه، عضو کمیسیون موارد خاص دانشگاه آزاد اسلامی و ... بوده است.
  " target="_blank">رهایی عزل شد/ علمایی، سرپرست جدید «معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد»
 • به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه «شیوه‌نامه اجرایی ثبت‌نام و نحوه دریافت شهریه از دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش عمومی و مهارتی (سما) ابلاغ کرد.

  طهرانچی در این بخشنامه تأکید کرده است: در راستای اجرای تفاهم‌نامه منعقده بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بهزیستی کشور و به منظور تحقق اصل عدالت‌محوری و ایجاد فرصت‌های برابر برای رشد و شکوفایی علمی و فرهنگی همه دانشجویان به ویژه دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی، تمام دانشجویان تحت پوشش این سازمان در تمام مقاطع تحصیلی از میزان ۲۰ درصد تخفیف شهریه تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برخوردار خواهند شد.

  براساس این بخشنامه، به منظور تسهیل در خدمت‌رسانی به این دسته از دانشجویان، شیوه‌نامه اجرایی ثبت‌نام و نحوه دریافت شهریه دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور که به امضای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان بهزیستی کشور رسیده، ابلاغ می‌شود.

  براساس شیوه‌نامه اجرایی ثبت‌نام و نحوه دریافت شهریه از دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی، تمام دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور در تمام مقاطع تحصیلی از ۲۰ درصد تخفیف از کل شهریه در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ استفاده خواهند کرد.

  همچنین به منظور تسهیل مراحل اداری و رفاه حال مددجویان سازمان، آن دسته از دانشجویان مشغول به تحصیل که در ترم‌های گذشته معرفی‌نامه خود را به دانشگاه محل تحصیل ارائه کرده‌اند، نیازی به ارائه معرفی‌نامه جدید ندارند، مگر آنکه سنوات تحصیل آنان بیش از سقف مجاز تعیین شده در مصوبه هیأت وزیران باشد. دانشجو موظف است پس از ثبت هر مقطع تحصیلی توسط کارشناسی امور دانشجویان سازمان بهزیستی استان محل سکونت، نسبت به ثبت ترم خود اقدام کند.

  در این شیوه‌نامه تاکید شده که دانشجو پس از اتمام مراحل انتخاب واحد و حداکثر تا دو هفته پس از انجام حذف و اضافه، اطلاعات مالی خود شامل هزینه قابل پرداخت پس از اعمال تخفیف را در سامانه درج کند و در اسرع وقت اصل مدارک شامل برگه انتخاب واحد و هزینه شهریه خود را به همراه کارنامه ترم گذشته ممهور به مهر معتبر دانشگاه، به اداره کل بهزیستی استان محل تحصیل تحویل دهد.
  " target="_blank">دانشجویان تحت پوشش بهزیستی از تخفیف ۲۰ درصدی شهریه بهره‌مند می‌شوند
 • به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مهلت انتخاب رشته ۱۵۰ هزار و ۵۳۵ داوطلب مجاز شده در آزمون دکتری سال ۹۸ دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور از هم اکنون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد و طبق اطلاعیه‌های این سازمان مهلت انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز تا سوم اردیبهشت ماه ادامه دارد.

  مطابق دفترچه انتخاب رشته کنکور دکتری، دانشجویان اخراجی آموزشی این دوره منعی برای شرکت در آزمون دکتری نداشته و در صورت قبولی، ادامه تحصیل آنان در رشته مورد علاقه بلامانع است؛ مشروط بر اینکه صرفاً یک بار از تحصیلات آموزش رایگان بهره‌مند شوند.

  داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته اقدام می‌کنند با توجه به نمره کل اکتسابی، کد رشته محل‌های انتخابی و حد نصاب تعیین شده توسط موسسه‌های آموزش عالی برای مرحله مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی معرفی می‌شوند. اگر داوطلبی حد نصاب کد رشته محلی را کسب کرده، اما در زمان مقرر انتخاب رشته نکرده باشد، امکان شرکت در مرحله مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی ندارد.

  بر اساس مصوبات سازمان سنجش آموزش کشور، سنجش و پذیرش در مقطع دکتری ناپیوسته بر حسب یکی از شیوه‌های آموزشی - پژوهشی یا پژوهش محور صورت می‌گیرد. در شیوه آموزشی – پژوهشی، سهم آزمون ۵۰ درصد، سهم سوابق ۲۰ درصد و سهم مصاحبه علمی و سنجش عملی ۳۰ درصد است. در شیوه پژوهش محور سهم آزمون ۳۰ درصد، سهم سوابق آموزشی ۲۰ درصد، سهم مصاحبه علمی ۳۰ درصد و تهیه طرح واره ۲۰ درصد اعلام شده است.

  گفتنی است، دستورالعمل شرکت در مرحله مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی دهه آخر اردیبهشت ماه توسط سازمان سنجش آموزش کشور، منتشر می‌شود.

  " target="_blank">آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری/ نکاتی که داوطلبان باید توجه کنند
 • به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمدعلی کریمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور با اشاره به پیشرفت و ارتقای ضریب تأثیر و کیفیت نشریات این دانشگاه در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) بیان کرد: بالاترین ضرایب تأثیر، به ترتیب مربوط به نشریات پژوهش‌های رشد و توسعه اقتصادی، به سردبیری محمدرضا لطفعلی‌پور (۱.۰۴۳)، پژوهش در یادگیری آموزشگاهی و مجازی، به سردبیری حسین زارع (۰.۸۵۵)، پژوهش‌های کاربردی در مدیریت ورزشی، به سردبیری ابوافضل فراهانی (۰.۴۸۶) و مدیریت سازمان‌های دولتی به سردبیری محمدعلی سرلک (۰.۳۹۲) است.

  کریمی با عنوان اینکه دو نشریه «حسابداری دولتی» و «مطالعات مدیریت رفتار سازمانی در ورزش»، برای نخستین بار موفق به اخذ ضریب تأثیر شدند، اظهار کرد: ۵ نشریه دانشگاه پیام نور حائز درجه Q. ۱ و سه نشریه حائز درجه Q. ۲ شدند.
   
  " target="_blank">ضریب تأثیر و کیفیت نشریات علمی دانشگاه پیام‌نور در پایگاه ISC افزایش پیدا کرد
 • به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه اراک، شماره ۱۴۰ نشریه «صبح قریب» منتشر شد.

  برای مطالعه این نشریه
  اینجا را کلیک کنید.
 •  
   
  شماره ۱۴۰ نشریه «صبح قریب» دانشگاه اراک منتشر شد
  " target="_blank">گرانی خانمان سوز!/ شماره ۱۴۰ نشریه «صبح قریب» دانشگاه اراک منتشر شد
 • به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه ۲۸۲ کمیسیون علمی و فناوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

  در این جلسه که به بررسی نقش علم و فناوری در تحقق شعار سال اختصاص داشت، اعضای کمیسیون به بیان نظرات خود در این زمینه پرداختند.

  اعضاء کمیسیون همچنین با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی دانش‌بنیان و مبتنی بر علم و فناوری در مقابله با بلایای طبیعی مانند سیل ابتدای سال جاری بر لزوم رفع سوء مدیریت‌ها در این زمینه نیز تأکید کردند.

  همچنین حضار جلسه ۲۸۲ کمیسیون علمی و فناوری استفاده از تجارب کشور‌هایی مانند ژاپن را نیز در این زمینه الزامی دانستند.

  اعضای کمیسیون علمی و فناوری ضمناً با توجه به نقش بارندگی‌های اخیر در رفع بحران خشک‌سالی کشور، لزوم استفاده بهینه از منابع آبی فراهم شده را نیز لازم دانسته و در این زمینه بکارگیری روش‌های مدرن در آبخیزداری را نیز مورد تاکید قرار دادند.

  اعضاء جلسه همچنین به مواردی مانند برنامه‌ریزی آموزشی به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص در امر تولید، همکاری با سایر نهاد‌های سیاست‌گذار مانند مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، اقدام عاجل به منظور کاهش تورم و افزایش قدرت خرید آحاد مردم در کنار برنامه‌ریزی‌های میان‌مدت و بلندمدت، ترسیم دقیق نقش رسانه‌ها و به ویژه رسانه ملی در تحقق رونق تولید، ارتباط مفاهیمی مانند حکمرانی خوب با موضوع تولید، جایگاه و کارکرد نسل جوان در این زمینه و استفاده از تجربیات دفاع مقدس در راستای حمایت از تولید اشاره کردند.

  اعضای کمیسیون همچنین به مواردی مانند مبارزه اصولی و ریشه‌ای با فساد سازمان یافته و شبکه‌ای در اقتصاد، بهبود فضای کسب و کار و کاهش تصدی‌گری دولت در حوزه تولید و تجارت، ایفای نقش فعال‌تر نهاد‌های سیاستگزار در انسجام و هماهنگی سیاست‌های کلان سه گانه فرهنگ، اقتصاد و سیاست، گسترش و توسعه نقش اقتصاد دانش بنیان در رونق تولید و رشد اقتصاد کشور، ایجاد فرهنگ کار جهادی و مدیریت جهادی در فرایند ساختار تولید تأکید کردند.
  " target="_blank">تجارب سایر کشور‌ها در مقابله با بلایای طبیعی استفاده شود
 • اخبار آموزشی

  اخبار پزشکی

  اخبار فضای مجازی

  اخبار اقتصادی

  اخبار حوادث

  اخبار اجتماعی

  اخبار ورزشی

  اخبار سیاسی

  اخبار بین الملل

  اخبار انتظامی

  اخبار تصویری (داده نما)

  اخبار تلفن همراه

  اخبار خودرو (قیمت)

  نرخ رسمی ارز (بانک مرکزی)