مشاهده مقررات وبسایت - ترشیز ساینس: بخش اصلی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی , ترشیز ساینس: بخش اصلی وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی


پیشنهاد ویژه: از فروشگاه وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی هم بازدید فرمایید، نشانی فروشگاه: shop.wefam.ir

اَللَّهُمَّ إِنّي أعُوذُ بِكَ مِن نَفسٍ لاَ تَشبَعُ وَ مِن قَلبٍ لاَ يَخشَعُ‏ وَ مِن عِلمٍ لاَ يَنفَعُ وَ مِن صَلاَةٍ لاَ تُرفَعُ وَ مِن دُعَاءٍ لاَ يُسمَعُ‏

جهت نمایش صحیح متن فوق، فونت Traditional Arabic را از اینجا دانلود و نصب نمایید!
- - -

 اماشرایط و ضوابط وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی بشرح زیر است. توجه داشته باشید که بهره مندی از امکانات و خدمات وبسایت، بمنزله پذیرش کلیه مفاد این توافقنامه است:


پیشنهاد ویژه ما: تبلیغات متنی شما در این مکان (نمایش در تمامی مقالات وبسایت)، ماهانه فقط 10000 تومان

الف) شرایط و ضوابط عمومی:

 1. بهره مندی از خدمات و امکانات وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی و کلیه وبسایت های وابسته به آن به منزله پذیرش و موافقت با شرایط و ضوابط وبسایت می باشد.
 2. رعایت موازین شرع مقدس اسلام، مذهب تشیع و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران جهت بهره مندی از کلیه خدمات و امکانات وبسایت الزامی است.
 3. کلیه مفاد مندرج در این توافقنامه در صورت لزوم تغییر خواهدکرد. بدیهی است مدیریت وبسایت هیچگونه تعهد و مسئولیتی در مورد اطلاع رسانی تغییرات به کاربران نخواهد داشت و این عزیزان باید با مراجعه پیوسته به این بخش از آخرین تغییرات احتمالی مطلع شوند و در صورت عدم رضایت از تغییرات، درخواست خود را مبنی بر انصراف و لغو عضویت خود به اطلاع مدیریت وبسایت برسانند.
 4. تغییرات اعمالی در شرایط و ضوابط، بلافاصله پس از ثبت در وبسایت، اجرایی خواهند شد و ملاک عملکرد بخش های مختلف وبسایت خواهندبود.
 5. بهره مندی از امکانات و خدمات وبسایت، منوط به عضویت در وبسایت (و ورود به حساب کاربری) است.

ب) شرایط و ضوابط کاربران:

 1. کلیه افرادی که از خدمات و امکانات وبسایت استفاده می کنند، به دو دسته کلی «مخاطبان» و «کاربران» تقسیم می شوند. مخاطبانی که در وبسایت ثبت نام نموده و وارد حساب کاربری خود شده اند، بعنوان "کاربر" شناخته می شوند.
 2. فعالسازی حساب کاربری و موارد مهمی همچون تغییر  رمز عبور، از طریق نشانی رایانامه (ایمیل) و شماره تلفن همراه وارد شده در هنگام ثبت نام انجام می شود، لذا کاربران موظفند تکمیل این دو گزینه را به دقت انجام نمایند، در غیر اینصورت عواقب آن بر عهده شخص کاربر (متقاضی ثبت نام) بوده و مدیریت وبسایت هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
 3. بهره مندی از امکانات وبسایت و دسترسی به آنها نیازمند ورود به حساب کاربری است.
 4. در صورت حذف/لغو عضویت/مسدودشدن حساب کاربر، کلیه امکانات و امتیازات وی نیز لغو خواهدشد و مدیریت وبسایت هیچگونه تعهدی در مورد ارائه آنها به کاربر ندارد.
 5. برخورد با کاربران متخلف حسب مورد (تخلف) به روش های مختلفی همچون کسر امتیاز، مسدود سازی حساب کاربری، معرفی و حتی در صورت لزوم ارجاع به مقامات قضایی انجام خواهدشد.
 6. در بندهای زیر، هرماه معادل با 31 روز درنظر گرفته شده است.

ب-1) سطوح کاربری وبسایت:

 1. کاربران حسب میزان فعالیت و استفاده از خدمات و امکانات به گروه های مختلفی دسته بندی می شوند که هر گروه به بخش خاصی از امکانات وبسایت دسترسی خواهند داشت. 
 2. پایین ترین و بالاترین سطح کاربری فعلی بترتیب تحت عنوان «کاربر عادی» و «کاربران ویژه» شناخته می شوند که کاربران ویژه به کلیه بخش های وبسایت دسترسی خواهند داشت.
 3. اعضاء هرگروه کاربری می توانند با فعالیت در وبسایت کسب امتیاز نموده و با رسیدن (امتیاز) به حدنصاب های مشخص شده که در ادامه ذکر خواهدشد، بصورت رایگان به سطح کاربری بالاتر ارتقاء یابند.
 4. عضویت بعنوان کاربر عادی بصورت کاملا رایگان قابل انجام است، اما عضویت مستقیم در سایر گروه های کاربری (ارتقاء به سطح کاربری بالاتر بدون فعالیت در وبسایت) مشمول پرداخت هزینه خواهدشد.
 5. در وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی، این امکان برای کاربران گرامی فراهم شده است تا بتوانند بعنوان وبمستر فعالیت نمایند. دسترسی به این امر با رسیدن به سطح کاربری «دستیار مدیریت» میسر و ویژه ساکنان شهرستان کاشمر می باشد(این عزیزان می توانند بشرحی که در ادامه ذکر می شود در درآمد بخش های مختلف وبسایت سهیم باشند).
 6. صرفا کاربران ویژه حق درخواست عضویت بعنوان دستیار مدیریت را خواهند داشت.

ب-1-1) افزایش امتیاز:

 1. عضویت در وبسایت 500 امتیاز دربر خواهد داشت.
 2. هر بار دعوت موفق از دوستان جهت 50 امتیاز دربر خواهد داشت.
 3. هربار ارسال پست مفید در انجمن وبسایت، 25 امتیاز دربر خواهد داشت (مشاهده تغییرات این بند).
 4. مطالعه و بازدید از مطالب 15 امتیاز دربر خواهد داشت.
 5. ورود به حساب کاربری 15 اتیاز بعد از بازدید از (حداقل یک مقاله) در برخواهدداشت.
 6. کلیک روی لینک ها 10 امتیاز دربر خواهد داشت.
 7. درج دیدگاه برای مقالات وبسایت 5 امتیاز در برخواهدداشت.
 8. سایر فعالیت ها نیز 5 امتیاز دربر خواهند داشت.
 9. حداکثر امتیاز روزانه (که هر کاربر می تواند در هر روز کسب نماید) 500 امتیاز می باشد.

ب-1-2) کسر امتیاز:

 1. به ازای هربار گزارش نقض شرایط درج دیدگاه 10 امتیاز از امتیازات شما کسر خواهدشد.

ب-1-3) شرح سطوح کاربری مختلف وبسایت:

 1. «کاربران عادی»، «کاربران نیمه حرفه ای»، «کاربران حرفه ای» و «کاربران ویژه» در کنار «دستیار مدیریت» سطوح مختلف کاربری وبسایت را تشکیل می دهند.
 2. امتیاز لازم جهت ارتقاء به سطح کاربری نیمه حرفه ای، 1000 امتیاز می باشد.
 3. امتیاز لازم جهت ارتقاء به سطح کاربری حرفه ای، 10000 امتیاز می باشد.
 4. امتیاز لازم جهت ارتقاء به سطح کاربری ویژه، 20000 امتیاز می باشد.

ب-1-4)شرح دسترسیب ها و امکانات سطوح کاربری:

 1. با توجه به اطلاعیه عمومی شدن کلیه مقالات، دسترسی به کلیه مقالات وبسایت برای عموم مخاطبان و کاربران، بدون توجه به سطح کاربری آنها امکان پذیر می باشد (قبل از انتشار این اطلاعیه مخاطبان و کاربرانی که وارد حساب کاربری خود نشده بودند، صرفا به «فروشگاه وبسایت» و منوهای «کهن دیار ترشیز»، «بخش کاربری» و «خدمات»؛ کاربران عادی  به «انجمن وبسایت» و «بخش فرهنگی وبسایت»؛ کاربران نیمه حرفه ای به «بخش آموزشی»؛ کاربران حرفه ای به «سرای دانلود» و کاربران ویژه (که وارد حساب کاربری خود شده اند) به همه بخشها دسترسی داشتند). اما همچنان میزان دسترسی به امکانات مختلف وبسایت با توجه به سطح کاربری متفاوت بوده که کاربران ویژه بیشترین سطح دسترسی را دارند.
 2. بدیهی است که هر سطح کاربری، به امکانات سطح پایین تر نیز دسترسی خواهدداشت.
 3. دوره عضویت کاربران عادی، 72 ساعت می باشد و این عزیزان می بایست قبل از اتمام دوره نسبت به تمدید عضویت خود اقدام نمایند؛ در غیراینصورت بصورت خودکار، حساب کاربری شان مسدود خواهدشد. بدیهی است رفع مسدودیت مشمول پرداخت هزینه (ای اندک) خواهدبود.
 4. دوره عضویت سایر کاربران، یک ماه می باشد و این عزیزان می بایست قبل از اتمام دوره نسبت به تمدید عضویت خود اقدام نمایند؛ در غیراینصورت بصورت خودکار، حساب کاربری شان مسدود خواهدشد. اما رفع مسدودیت حساب کاربران ویژه با هزینه ای بسیار پایین تر و در حد رایگان انجام می شود.
 5. لازم به ذکر است کلیه کاربران و مخاطبان در صورت تمایل می توانند جهت تسهیل امور و رفع نیاز به تمدید عضویت، در دوره نامحدود ثبت نام نمایند. در این موردباید توجه داشت که طول دوره عضویت در 3 ماه بوده و عنوان «نامحدود» صرفا بدلیل مدت زمان بسیار زیاد دوره عضویت، به آن اطلاق شده است و کاربران این دوره نیز باید قبل از اتمام آن، نسبت به تمدید عضویت اقدام نمایند. ضمنا امکانات این گروه از کاربران هم سطح با کاربران نیمه حرفه ای میباشد.

ب-1-5)سطح کاربری دستیار مدیریت:

 1. صرفا کاربران ویژه ساکن در شهرستان کاشمر می توانند به این سطح دسترسی نائل شوند.
 2. دستیاران مدیریت 35 درصد از درآمد خالص بخش های مختلف وبسایت را بصورت دوره ای و بعنوان حقوق دریافت خواهندکرد.
 3. دستیاران مدیریت موظفند کلیه امور محوله را بدون استثناء، بصورت دقیق، منظم و کامل انجام دهند.
 4. به ازای هربار عدم رعایت بند فوق، حسب مورد، جریمه ای بصورت کسر 20 درصد حقوق (7 درصد درآمد خالص وبسایت) و یا مبلغی بین 50 تا 500 هزارتومان از آنها دریافت خواهدشد.
پ) شرایط و ضوابط کسب درآمد:
 1. کلیه امتیازات اکتسابی کاربران در صورت رسیدن به حد نصاب تبدیل به بسته های درآمدی(25000 امتیاز) و پس از درخواست کاربران دارای ارزش ریالی (برحسب تومان) خواهدشد.
 2. درخواست واریز درآمدها باید نهایتا تا یک هفته پس از درخواست تبدیل امتیاز به درآمد انجام شود در غیر اینصورت بسته درآمدی کامل شده، حذف خواهدشد اما بمنظور رعایت حق کاربر، این درآمد، ازجانب وی صرف امور علمی، فرهنگی و خیریه خواهدشد.
 3. ارسال تصویر اسکن و برابر با اصل شده (رنگی) کارت شناسایی ملی، کارت بانکی مربوط به واریز وجوه، الزامی است.
 4. حساب بانکی کاربر باید بنام شخص کاربر و مطابق با اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام باشد.
 5. واریز درآمد نهایتا تا 48 ساعت پس از درخواست واریز انجام خواهدشد.
 6. در هربار عملیات واریز، نهایتا 2 بسته درآمدی (معادل 50 هزارتومان) انجام خواهدشد(مثال جهت تفهیم بهتر: واریز درآمد 100 هزارتومانی در یک زمان و بصورت دو بار انجام عملیات کارت به کارت به مبلغ 50 هزارتومان انجام می شود).
 7. مراتب انجام عملیات واریز از طریق ارسال پیامک به کاربر اطلاع رسانی خواهدشد.
 8. هربار واریز بسته های درآمدی با کسر مبلغ 1000 تومان (بابت کارمزد عملیات واریز و هزینه ارسال پیامک ها) همراه خواهدبود.
 9. واریز درآمد تنها یک بار برای هر درخواست انجام خواهدشد و در صورت بروز مشکل غیر منتظره، فقط یک بار تکرار خواهدشد و در صورت درخواست کاربر مبنی بر تکرار عملیات واریز، به ازای هر بار انجام عملیات (چه موفق و چه ناموق) مبلغ 1000 تومان بعنوان کارمزد از مبلغ واریز کسر خواهدشد.
 10. فعال بودن حساب کاربری جهت واریز درآمد ها الزامی است. بعبارت بهتر در صورت غیرفعال بودن حساب کاربری (منقضی شدن دوره عضویت)، امکان واریز درآمد اکتسابی وی وجود نخواهدداشت. اما بمنظور رعایت حق کاربر، این درآمد، ازجانب وی صرف امور علمی، فرهنگی و خیریه خواهدشد.
 11. مدیریت وبسایت هیچگونه ضمانتی در مورد مشکلات حاصل از اشکالات سیستم انتقال وجه ندارد.

ت) شرایط و ضوابط استفاده از خدمات مرکز پشتیبانی کاربران:
 1. ورود به حساب کاربری جهت بهره مندی از خدمات این مرکز الزامی است.
 2. در پاسخ دهی به مکاتبات و درخواست ها، اولویت اصلی با کاربران ویژه (سپس کاربران حرفه ای، نیمه حرفه ای و در نهایت کاربران عادی) می باشد.
 3. کاربران می توانند بسته به میزان اهنیت درخواست، یکی از سه سطح «پایین، بالا، اضطراری» را برای درخواست های خود تعیین نمایند؛ بدیهی است پس از رعایت اولویت بر اساس بند فوق، اولویت بندی بر اساس سطح تعیین شده توسط کاربر انجام خواهدشد.

ث) شرایط و ضوابط درج دیدگاه:
 1. ورود به حساب کاربری جهت ثبت دیدگاه الزامی است.
 2. دیدگاه ثبت شده برای هر مقاله صرفا باید مربوط به همان مقاله باشد.
 3. کلیه دیدگاه ها قبل از انتشار، بررسی خواهندشد.
 4. میزان امکاناتی که جهت ارسال دیگاه در اختیار کاربران قرار می گیرد، بسته به سطح کاربری آنها متغیر است. بدیهی است کاربران ویژه بیشترین امکانات را در اختیار خواهندداشت.
 5. کاربرانی که دیدگاه آنها به هرنحو ممکن، ناقض مقررات وبسایت باشد (حتی درصورتیکه جزء کاربران ویژه باشند) حذف خواهندشد.

ج) شرایط و ضوابط ارسال آگهی های تبلیغاتی:
 1. ورود به حساب کاربری جهت ارسال آگهی و همچنین مشاهده جزئیات آگهی های ارسالی سایر کاربران الزامی است.
 2. پس از ارسال آگهی، کلیه مسئولیت ها و عواقب مربوطه متوجه شخص کاربر (فرستنده آگهی) خواهدبود.

 3. رعایت مقررات جمهوری اسلامی ایران در مورد آگهی های ارسال شده الزامی است.

 4. آگهی های ارسال شده از جانب کاربران پس از بررسی، در صورت عدم نقض شرایط و ضوابط وبسایت درج خواهندشد.

 5. بدلیل تعدد درخواست ها، فرآیند بررسی آگهی های ارسال شده ممکن است بین 24 ساعت تا یک هفته بطول انجامد.

 6. در بررسی و انتشار آگهی های ارسال شده، اولویت بندی برحسب سطح کاربری فرستنده و پس از آن متناسب با زمان ارسال آگهی انجام خواهدشد.

 7. کاربران ویژه وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی در صورت نیاز و تمایل می توانند بلافاصله پس از ارسال آگهی از طریق تماس تلفنی با مدیریت وبسایت، نسبت به درخواست بررسی سریع تر (و آنی) آگهی خود اقدام نمایند.

 8. وبسایت علمی فرهنگی آموزشی مهدی هیچ گونه مسئولیتی در قبال خدماتی که از طریق بخش آگهی‏ وبسایت توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏شوند، ندارد.

 9. در صورتیکه آگهی ارسال شده ناقض شرایط وضوابط وبسایت باشد، به هیچ وجه در وبسایت منتشر نخواهدشد. بدیهی است در صورت نقض شرایط وضوابط، وجه پرداختی برای آگهی های غیر رایگان (همچون آگهی های ویژه و . . . ) نیز عودت داده نخواهدشد.

 10. در حال حاضر پرداخت هزینه ارسال آگهی های غیر رایگان (همچون آگهی های ویژه و . . . ) بصورت غیر نقدی و با استفاده از امتیازات اکتسابی کاربر انجام خواهدشد. بدیهی است کاربرانی که امتیاز آنها کمتر از میزان لازم برای ارسال آگهی باشد، می توانند از طریق منوی افزایش امتیاز، نسبت به خرید امتیاز اقدام نمایند.
شما کاربر عزیز را به مطالعه سایر مقالات وبسایت دعوت می کنیم . . .
اشتراک در تلگرام


ایستگاه تبلیغات 3
نمایش تبلیغات (تصویری) در تمامی مقالات وبسایت
کسب اطلاعات بیشتر و سفارش

سیستم ارسال دیدگاه (کامنت) برای شما غیر فعال میباشد!
ورود به حساب کاربری جهت استفاده از سیستم درج دیدگاه الزامی است.
لطفا جهت درج دیدگاه، (پس از ثبت نام در وبسایت) وارد حساب کاربری خود شوید.